|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline
|
#1826

21.08.2018, 05:29
|
Arkadiusz.Czerepach napisał(a): 
|
Carillo to by najgorszy trener Wisły (nie licząc Tediego) od czasów Okuki (oceniam całokształt sytuacji , nie jakiś tam potencjalny warsztat)
|
Lodu chłopie lodu
|
|