Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1825
Stary 21.08.2018, 00:41
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Haaa tfuuuu na Guardiole, co za miernota
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak bardzo ośmieszyłeś się tym zdaniem. Pewnie nie, bo praktycznie nigdy nie masz nic sensownego do napisania, z twoich postów przebija jedynie wieczna roszczeniowość i ból dupy, bo Wisła jest biedna.

Carillo pracuje w zupełnie innych klubach niż Guardiola. Klubach których nie stać na przemodelowanie składu pod menedżera. Do tego tylko głupek - nic dziwnego że na Ciebie padło - uzna że Guardiola ustawiał Bayern jak Barcelonę. Nawet on musiał się dostosować do warunków piłkarskich, bo nie pogoni przecież Lewandowskiego i Mullera. Prędzej pogoniliby jego.

Wisła nie jest klubem który zapewni trenerowi możliwość budowania pod swoją wizję. Nikt w Polskiej lidze nie da takich możliwości, ale Wisła nie może nawet udawać. Ktoś kto przychodzi do Wisły, Piasta czy Górnika Zabrze jako trener musi być elastyczny.

W sumie nie wiem po co to pisze skoro i tak nie dotrze...

raindog - możesz pokazać na pluszaku gdzie trener Kiko Cię dotknął? Bo masz totalną psychozę na jego punkcie, coś Ci musiał zrobić.

Zważ że zupełnie inne cele mieli postawione przed sobą Carillo i Stolarczyk. Ten pierwszy miał punktować na już bo komuś w klubie totalnie odjebało i uroiły się im puchary za wszelką cenę (nawet bankructwa), Stolarczyk ma nas utrzymać i ograć kilku młodych na sprzedaż. Zupełnie inna kadra, zupełnie inna sytuacja.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.08.2018 o godz. 01:09.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując