funkykoval napisał(a):

Carrillo nie był może najgorszym trenerem, ale jeżeli policzyć koszt utrzymania w stosunku do punktowania to był nasz najdroższy trener...
Dla mnie przeciętniak bo jeżeli ktoś dopasowuje zawodników do taktyki a nie na odwrót to dla mnie jest żałosne
Gdyby Carrillo ustawił w meczu z Górnikiem zespół tak jak z Legia czy Jaga to pewnie akcja puchary mogła się zakończyć sukcesem o dziwo
|
Haaa tfuuuu na Guardiole, co za miernota