Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 20.08.2018, 20:54
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
przestań tak pisać bo wkurviasz ludzi
Dojdziemy do 0 to przestanę.
Do końca kontraktu Ondraszka jeszcze jest 15 kolejek więc potrzeba 2,13 punktów na mecz by to się stało w tym roku.

Poza tym najbardziej się obawiam, że skoro sportowo wyglądamy nadspodziewanie dobrze, to podniosą się głosy, że chrzanić finanse, gramy o Ligę Mistrzów. Albo jeden z drugim zorganizują dodatkową przerwę w meczu.

====
Poza tym zapomnieć ten mecz! Będziemy się nim jarać w przerwie zimowej.

Najbliższy mecz w sobotę z Żabolami.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 20.08.2018 o godz. 20:56.
Odpowiedz cytując