Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

przestań tak pisać bo wkurviasz ludzi
|
Dojdziemy do 0 to przestanę.

Do końca kontraktu Ondraszka jeszcze jest 15 kolejek więc potrzeba 2,13 punktów na mecz by to się stało w tym roku.
Poza tym najbardziej się obawiam, że skoro sportowo wyglądamy nadspodziewanie dobrze, to podniosą się głosy, że chrzanić finanse, gramy o Ligę Mistrzów. Albo jeden z drugim zorganizują dodatkową przerwę w meczu.
====
Poza tym zapomnieć ten mecz! Będziemy się nim jarać w przerwie zimowej.
Najbliższy mecz w sobotę z Żabolami.