Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 20.08.2018, 15:29
Jeszcze pomarudzę.

Strzeliliśmy 8 goli, z czego 4 Ondraszek.
Imaz w meczu miał dwie asysty ale powinien sam strzelić na 5:2.
Do końca roku to nie jest duże zmartwienie.
Ale za chwilę z Ondraszkiem będzie tak jak z Carlitosem. 2-3 gości non stop go pilnuje.
Odpowiedz cytując