|
Jeszcze pomarudzę.
Strzeliliśmy 8 goli, z czego 4 Ondraszek.
Imaz w meczu miał dwie asysty ale powinien sam strzelić na 5:2.
Do końca roku to nie jest duże zmartwienie.
Ale za chwilę z Ondraszkiem będzie tak jak z Carlitosem. 2-3 gości non stop go pilnuje.
|