Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.08.2018, 14:34
Gdyby nie akcja z Buchalikiem w roli głównej i jego wylocie z boiska sytuacja mogłaby się różnie potoczyć. Z Jagą graliśmy równie dobry mecz jak z Lechem, ale brakowało skuteczności. W obronie zresztą to był wg mnie dużo lepszy mecz Wisły.
Odpowiedz cytując