|
Pesymista powie: przyjda kontuzje i brak skuteczności
Optymista powie: przyjdzie zgranie, skuteczność i kontuzje będą nas omijać
Na dwoje babka wrozyla.
Wpadki nam się na pewno jakieś zdarza. Nie ma siły żeby było inaczej. Skoro pretendent do mistrzostwa dostaje u siebie 5 bramek to i my bedziemy mieć ciężki moment w rundzie.
Najważniejsze ma ten moment aby wyniki napedzily atmosfere i odwrotnie. Jest skromniej, ale normalniej. Wszyscy uwierzyli w koncepcje trenera i nawet Basha z Imazem nie chca juz odchodzić. Najważniejsze by nie osiadac na laurach i Stolarczyk wydaje się to gwarantować.
|