|
Panowie - wiem, że dzisiaj ciepło, a po wczorajszym meczu morale wzrosło, ale zalecałbym szklaneczkę (może naparstek) zimnej wody na rozgrzane czoła - przegramy następne kilka spotkań ( a jeszcze wcale nie jest to niemożliwe, chociaż coraz mniej prawdopodobne), to będziecie wieszać psy na tym lub na tamtym piłkarzu.
Dajmy popracować w spokoju Dyr. Sportowemu, a na razie w sobotę spotkajmy się z drużyną w Domu i podziękujmy za udany weekend.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|