Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 20.08.2018, 10:27
Brawo brawo brawo za ten mecz. Aż serce rośnie.

Przyznaje że nie wierzylem w korzystny wynik. Nawet po 3-2 remis mbie zadowalal. Nasi piłkarze jednak pokazują że w tym sporcie liczy się drużyna i nawet po takich zawirowaniach można grać i wygrywać.

Ondrasek, Basha to fundamenty tej drużyny.
Kostal mecz życia.
Kort jest z każdym meczem coraz lepszy.
Imaz bardzo ambitnie.
Bartosz bez błysku, ale zasluguje na kolejny mecz od początku.
Obrona do poprawki. Szczególnie Pietrzak i Sadlok daja ciała, więc juz można się zastanawiać za kogo ma wejść Arsenic.
Lis mnie nie przekonuje, ale niech mądrzejsi ode mnie zadecyduja kto ma grać w 1 składzie.

Generalnie to pomimo euforii po tym wyniku, dalej naszym celem jest pierwsza 8 i nie ma go wybiegac za daleko. Trzeba iść za ciosem i bawić się piłka.
Odpowiedz cytując