Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 19.08.2018, 22:54
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Wyszło na moje





Super meczycho. Wyrównana gra z kandydatem na mistrza Polski. Co los zabrał w poprzednich meczach dziś oddał. Pokazaliśmy charakter i krakowską piłkę. Jestem dumny z chłopaków. Chylę czoła przed trenerem, że nie spękał i graliśmy swoje. Brawa.
Tak to wlasnie bywa w tej glupiej pilce. 2 mecze gdzie powinienes wygrac 5:0 w kazdym a remisujesz a zaraz jedziesz na trudny teren gdzie zawsze gra sie ciezko nie dosc ze prawie wszystko ci wchodzi to jeszcze ladujesz 5 bramek. Ile razy juz to przerabialiśmy Widzę, że masz doświadczenie w piłce...

Taka pilka. Pamietajcie suma szczescia = 0 a potencjału i tak nie przeskoczymy.

Z dzisiejszej perspektywy moze i warto bylo stracic te 4 pkt w tych 2 meczach u siebie zeby wjebac im ta piatke w Poznaniu
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując