s1mone napisał(a):

Wyszło na moje
Super meczycho. Wyrównana gra z kandydatem na mistrza Polski. Co los zabrał w poprzednich meczach dziś oddał. Pokazaliśmy charakter i krakowską piłkę. Jestem dumny z chłopaków. Chylę czoła przed trenerem, że nie spękał i graliśmy swoje. Brawa.
|
Tak to wlasnie bywa w tej glupiej pilce. 2 mecze gdzie powinienes wygrac 5:0 w kazdym a remisujesz a zaraz jedziesz na trudny teren gdzie zawsze gra sie ciezko nie dosc ze prawie wszystko ci wchodzi to jeszcze ladujesz 5 bramek. Ile razy juz to przerabialiśmy

Widzę, że masz doświadczenie w piłce...
Taka pilka. Pamietajcie suma szczescia = 0 a potencjału i tak nie przeskoczymy.
Z dzisiejszej perspektywy moze i warto bylo stracic te 4 pkt w tych 2 meczach u siebie zeby wjebac im ta piatke w Poznaniu
