Temat
:
[V kolejka] Lech Poznań-Wisła Kraków, niedziela 19 sierpnia godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
#
11
19.08.2018, 22:48
luke1906
napisał(a):
Fantastyczny wynik! 5 bramek w Pyrlandii to nie ma to tamto
Znakomity Kort, Kostal, Zdenek.
Jedyne co muszę wypomnieć to gra obronna w pierwszych 20 minutach. Absolutny kryminał i katastrofa, mogło być 0-4 i po meczu. Na szczęście sprawdziło się stare piłkarskie porzekadło o niewykorzystanych sytuacjach.
I zwrócę uwagę na jeszcze jedną rzecz. Mamy DRUŻYNĘ. To jest to co mówił Głowa, że chcemy mieć tu ludzi, którzy wiedzą jak jest i chcą tu być i zapieprzać
Oni grają dla nas i dla siebie. Nie jest tajemnicą że chętnie kogoś sprzedamy za sensowne pieniądze.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
wolfy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wolfy
Znajdź inne posty napisane przez wolfy