Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.08.2018, 22:48
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Fantastyczny wynik! 5 bramek w Pyrlandii to nie ma to tamto
Znakomity Kort, Kostal, Zdenek.

Jedyne co muszę wypomnieć to gra obronna w pierwszych 20 minutach. Absolutny kryminał i katastrofa, mogło być 0-4 i po meczu. Na szczęście sprawdziło się stare piłkarskie porzekadło o niewykorzystanych sytuacjach.

I zwrócę uwagę na jeszcze jedną rzecz. Mamy DRUŻYNĘ. To jest to co mówił Głowa, że chcemy mieć tu ludzi, którzy wiedzą jak jest i chcą tu być i zapieprzać
Oni grają dla nas i dla siebie. Nie jest tajemnicą że chętnie kogoś sprzedamy za sensowne pieniądze.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując