Fantastyczny wynik! 5 bramek w Pyrlandii to nie ma to tamto

Znakomity Kort, Kostal, Zdenek.
Jedyne co muszę wypomnieć to gra obronna w pierwszych 20 minutach. Absolutny kryminał i katastrofa, mogło być 0-4 i po meczu. Na szczęście sprawdziło się stare piłkarskie porzekadło o niewykorzystanych sytuacjach.
I zwrócę uwagę na jeszcze jedną rzecz. Mamy DRUŻYNĘ. To jest to co mówił Głowa, że chcemy mieć tu ludzi, którzy wiedzą jak jest i chcą tu być i zapieprzać
