Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.08.2018, 22:21
Fantastyczny wynik! 5 bramek w Pyrlandii to nie ma to tamto
Znakomity Kort, Kostal, Zdenek.

Jedyne co muszę wypomnieć to gra obronna w pierwszych 20 minutach. Absolutny kryminał i katastrofa, mogło być 0-4 i po meczu. Na szczęście sprawdziło się stare piłkarskie porzekadło o niewykorzystanych sytuacjach.

I zwrócę uwagę na jeszcze jedną rzecz. Mamy DRUŻYNĘ. To jest to co mówił Głowa, że chcemy mieć tu ludzi, którzy wiedzą jak jest i chcą tu być i zapieprzać
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując