czaro napisał(a):

|
No tak, ale - podobnie jak w temacie o Stolarczyku - rozmowa dotyczy sportowych aspektów funkcjonowania klubu.
|
Ale sportowo wyglądamy nadspodziewanie dobrze. Wychodzi na to, że jak drużyna biega to mecze "się wygrywają".
A informację, że walczymy o życie w temacie finansów to niestety trzeba stale przypominać. Bo po kilku zwycięstwach komuś od...li, że gramy o puchary itd.