Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 19.08.2018, 21:12
czaro napisał(a):Wyświetl post
No tak, ale - podobnie jak w temacie o Stolarczyku - rozmowa dotyczy sportowych aspektów funkcjonowania klubu.
Ale sportowo wyglądamy nadspodziewanie dobrze. Wychodzi na to, że jak drużyna biega to mecze "się wygrywają".
A informację, że walczymy o życie w temacie finansów to niestety trzeba stale przypominać. Bo po kilku zwycięstwach komuś od...li, że gramy o puchary itd.
Odpowiedz cytując