Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 19.08.2018, 20:11
Piękny mecz, jest czas na radość! Mnóstwo potu, niezachwiana wiara i trochę szczęścia. Teraz wszyscy na Górnika!!!

Widzieliście jak Wasyl się rzucił na Kolara po bramce na 5-2 w 90 minucie? Tak hartowała się stal))))))))))

I jeszcze serio pytanie:
Czy ktoś widział Mariusza Jopa na ławce? Bo mi się wydawało, że go nie było.
Odpowiedz cytując