|
Na razie jest swietnie, zobaczymy jakie statystyki bedzie mial Maciej Stolarczyk. Bardzo chcetnie chcialbym zobaczyc porownanie do Kazia Moskala ale jest na to jeszcze za wczesnie. Brawa dla trenera za odwazne wystawienie skladu, jak widac sprawdzilo sie i da sie grac bez Bogusia czy Malego w pierwszym skladzie
|