czaro napisał(a):

Nawet, gdybyśmy ten mecz wtopili 3-1, to wolę oglądać piłkę, na którą się miło patrzy niż piłkarskie szachy i ciułanie punktów, o których po roku, dwóch nikt nie pamięta i nikomu się do niczego nie przydają.
Wygląda na to, że fajnie trafiliśmy z trenerem. Brawo Zarząd!
|
Dokladnie tak. Powtorze raz jeszcze, ze punkty w tym sezonie nie sa az tak istotne. Wazne zeby zbudowac zespol, ktory za 1-2 lata wlaczy sie do walki o puchary (a kto wie moze juz to robi

)