Wyświetl pojedynczy post
paralaksa
Member
 
Od: 04.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 19.08.2018, 19:01
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nawet, gdybyśmy ten mecz wtopili 3-1, to wolę oglądać piłkę, na którą się miło patrzy niż piłkarskie szachy i ciułanie punktów, o których po roku, dwóch nikt nie pamięta i nikomu się do niczego nie przydają.

Wygląda na to, że fajnie trafiliśmy z trenerem. Brawo Zarząd!
Dokladnie tak. Powtorze raz jeszcze, ze punkty w tym sezonie nie sa az tak istotne. Wazne zeby zbudowac zespol, ktory za 1-2 lata wlaczy sie do walki o puchary (a kto wie moze juz to robi )
Odpowiedz cytując