Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13499
Stary 19.08.2018, 14:33
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Taki piłkarzy jak Vadis, którzy są w formie na naszą ligę nawet by nie spojrzeli.
No i ten Vadis, nawet jeśli nie był w 100% swojej optymalnej dyspozycji, rozniósł ta ligę i czasem w pojedynkę wygrywał Legii mecze. Zrobił różnicę i został za to wynagrodzony odpowiednio do swojego poziomu sportowego. Do LM nie wejdziesz graczami pokroju Kucharczyka, u których przyjęcie kierunkowe wykonywane jest z obiciem piłki na 5 metrów.
Zgadzam się, że zarobki w polskiej lidze są kompletnie nieadekwatne do poziomu sportowego prezentowanego przez naszych kopaczy, niemniej jednak żeby zwabić tutaj kogoś, kto pociągnie drużynę do góry, trzeba mu niestety słono zapłacić (oczywiście jeśli klub jest nastawiony na awans tu i teraz).

Pieniądze to nie wszystko (czego niestety przykładem jest też Wisła), ale zdecydowanie łatwiej jest awansować do LM mając piłkarzy dysponujących odpowiednimi umiejętnościami, niż piłkarzy z brakami sięgającymi piłkarskiego abecadła?

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując