Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13488
Stary 19.08.2018, 04:40
wolfy napisał(a):
Krótka piłka mistrzu - miał gdzieś dobry sezon w całej karierze poza ekstraklasą? Nie miał.
Grał w poważnych zespołach? Nie grał.

Najlepszym piłkarzem ligii to był Vadis, a wcześniej to chyba Marcelo.

Czyli wyznacznikiem tego czy piłkarz był gwiazdą ligi jest to, że grał potem w dobrych zespołach? Idąc tym tokiem rozumowania Lewandowski był najlepszym z najlepszych bo trafił do Borussi a teraz gra w Bayernie już któryś sezon. Czy Paulinio który gra w reprezentacji Brazylii a kiedyś tam grał w ŁKSie?


Jest dopiero początek sezonu, jeżeli Sa Pinto okaże się tak dobrym trenerem jak o nim mówią dziennikarze to jeszcze w tym sezonie Lopez wystrzeli z formą.



A chcesz czy nie to był najlepszym graczem Wisły od kilku jak nie kilkunastu lat i w tamtym sezonie pozamiatał ligę, jeżeli by miał lepiej ułożone w głowie to by zapewne powtórzył to i w tym sezonie.
Odpowiedz cytując