|
Wszyscy winni, a nie Ci co tym burdelem zarządzają... Gdzie właściciele klubów? To oni zatrudniają takich, a nie innych kopaczy, takich trenerów, to oni nie myślą o szkoleniu młodzieży(co przy potencjale finansowym polskich klubów powinno być podstawą), to oni nie myślą o infrastrukturze, itd.
Bardzo dobrze, że liga jest pokazywana na światowym poziomie(brawa dla telewizji) i że mamy stadiony. O poziom sportowy to mają zadbać prezes, dyrektor sportowy, trener. Kto sprowadza ten cały szrot zagraniczny? Kto ich trenuje(albo facet ściągnięty z hiszpańskiego orlika, albo specjalista od piłki kobiecej...)?
|