Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13482
Stary 18.08.2018, 15:57
Adrio napisał(a):Wyświetl post
Kiedy Carlitos grał u nas to przewyższał ligę, a teraz jest gównem, nic nie potrafi i nagle to liga przewyższa jego i w żadnej poważnej by się nie wybił. Dajcie spokój. Cała Legia gra ciulowo więc sam Carlitos nie pociągnie drużyny. Nagle z najlepszego gracza od lat w ekstraklasie robicie nie wiadomo co...
Krótka piłka mistrzu - miał gdzieś dobry sezon w całej karierze poza ekstraklasą? Nie miał.
Grał w poważnych zespołach? Nie grał.

Najlepszym piłkarzem ligii to był Vadis, a wcześniej to chyba Marcelo.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując