Adrio napisał(a):

|
Kiedy Carlitos grał u nas to przewyższał ligę, a teraz jest gównem, nic nie potrafi i nagle to liga przewyższa jego i w żadnej poważnej by się nie wybił. Dajcie spokój. Cała Legia gra ciulowo więc sam Carlitos nie pociągnie drużyny. Nagle z najlepszego gracza od lat w ekstraklasie robicie nie wiadomo co...
|
Krótka piłka mistrzu - miał gdzieś dobry sezon w całej karierze poza ekstraklasą? Nie miał.
Grał w poważnych zespołach? Nie grał.
Najlepszym piłkarzem ligii to był Vadis, a wcześniej to chyba Marcelo.