Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21879
Stary 18.08.2018, 12:51
Arked napisał(a):Wyświetl post
Nie bronie Legii, z mieli obowiązek awansować, ale takie Dudelange to żadni amatorzy. Przestańmy powtarzać ten farmazon. Finansowo to klub na poziomie dołów Ekstraklasy albo czołówki 1 ligi. Od jakiegoś czasu ich klubom zdarza się ograć jakiegoś nieogarniętego, wyżej notowanego przeciwnika.
To są amatorzy, hobbyści, cieniasy do rozpykania. To co zrobiła Legia trudno nawet nazwać. Takich frajerów jak Ci w Warszawie jeszcze chyba nie było...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując