Arked napisał(a):

|
Nie bronie Legii, z mieli obowiązek awansować, ale takie Dudelange to żadni amatorzy. Przestańmy powtarzać ten farmazon. Finansowo to klub na poziomie dołów Ekstraklasy albo czołówki 1 ligi. Od jakiegoś czasu ich klubom zdarza się ograć jakiegoś nieogarniętego, wyżej notowanego przeciwnika.
|
To są amatorzy, hobbyści, cieniasy do rozpykania. To co zrobiła Legia trudno nawet nazwać. Takich frajerów jak Ci w Warszawie jeszcze chyba nie było...