Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13477
Stary 18.08.2018, 12:47
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Napisałem wyraźnie Carlitos, Vadis w formie.
Nie porównujmy gówna z czekoladą, że aż zacytuję Hajto. Vadis grał i gra w ligach i zespołach które dla Carlosa Lopeza to abstrakcja, z formą czy nie. Jedyny ich punkt styczny to Legia. Tylko że dla Lopeza to jest maks a dla Vadisa to było zawodowe gówno, dno na które się stoczył, czerwona lampka że trzeba wziąć dupę w troki.
Vadis z Legii s.......ił przy pierwszej okazji, ani przez chwilę nie udawał że traktuje tę ligę poważnie. Carlitosa na razie Legia przerasta. Nie Legia wchodząca do Ligi Mistrzów, ale Legia odpadająca z mistrzem Luksemburga.

Carlitos w FORMIE to piłkarzyk na wiejski festyn w Gliwicach albo Legnicy, zakładając że całą drużynę ułożysz pod niego.
Szkoda że tak mało za niego dostaliśmy, ale może się okazać że nawet tyle nie był wart.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując