|
Legia będzie miała oczwiście jeszcze pociechę z Carlitosa, ale tak jak wolfy uważam, że w tym sezonie ligi nie wygrają. Lech i Jaga wyglądają zbyt stabilnie i może w końcu tego nie spartaczą.
Poza tym zostały 2 tygodnie okienka transferowego i sądzę, że Legia na gwałt musi kogoś sprzedać. Jak już Stanowski zasiał ferment o ogromnych długach Legii (najpierw mówił o 100 tys zł, teraz o ponad 50 mln) to w niedługim czasie, tak na wiosnę, mogą skończyć jak my po erze Holenderskiej.
Będzie się to wiązało niewątpliwie ze spadkiem poziomu sportowego oraz wyprzedażą najlepszych piłkarzy.
|