Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13474
Stary 18.08.2018, 09:57
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jaki Carlitos i Liga Mistrzów? Przepłacanie frajerów to choroba polskiej piłki, a ten ćwok obok zawodowego piłkarza nie stał. Jak trzeba mieć nasrane w głowie, żeby tak się zapuścić przed pucharami? W nowym klubie?

Dalej stawiajcie tej sierocie ołtarzyki bo miała sezon konia i kiwała inne sieroty. Dla mnie jest on żałosnym parapiłkarzem z zerową ambicją. Zamiast trenować, nawet indywidualnie skoro miał już alergię na Kraków spasł się jak świnia bo dostał wysoki kontrakt i kasę za podpis.

Nie miałem bólu dupy o tą hiszpańską przybłędę, ale po tym co pokazał w nowym klubie przestałem go traktować jako profesjonalnego piłkarza. Nawet jeżeli wygra Legii tą gównianą ligę (w co wątpię) dla mnie nie jest sportowcem, jest zwykłym hochsztaplerem.

Nie dogadamy się w tym względzie.
Napisałem wyraźnie Carlitos, Vadis w formie. To są goście, którzy technicznie przerastają tą ligę i niestety tylko tak wysokie kontrakty są ich w stanie zatrzymać w Polsce. Myślisz, że jakby Carlitos nie dostał 40-50k euro na miesiąc w Legii, to by się w niej mimo to zakochał i wymuszał transfer właśnie tam? Dostałby 2k euro więcej w lidze azerskiej to tyle by go Legia widziała. A Legia Dostali najlepszego grajka zeszłego sezonu za bezcen, to mogli trochę mu dosypać do kontraktu i tym go do Warszawy zwabili. Jak go weźmie w obroty Sa Pinto, to jeszcze niestety będą z niego mieli pociechę.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 18.08.2018 o godz. 10:00.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując