Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21876
Stary 18.08.2018, 05:42
Nie bronie Legii, z mieli obowiązek awansować, ale takie Dudelange to żadni amatorzy. Przestańmy powtarzać ten farmazon. Finansowo to klub na poziomie dołów Ekstraklasy albo czołówki 1 ligi. Od jakiegoś czasu ich klubom zdarza się ograć jakiegoś nieogarniętego, wyżej notowanego przeciwnika.
Ostatnio edytowane przez Arked : 18.08.2018 o godz. 05:44.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując