kreseq napisał(a):

Chcą jeszcze jednego zawodnika poza UE brać a Wy tutaj o szkoleniu ?
Kasa jest, handel bublem jak kiedyś handel meczami, prowizorka na stołkach.
To musi jebnąć, i jebnie. Staniemy się półprofesjonalną ligą bo taki poziom w tej chwili mamy.
Kasy więcej, opakowanie ładniejsze a gówno coraz bardziej śmierdzi.
|
No właśnie, to jest najbardziej przejebane. Ceny biletów jak na poziom są żenująco wysokie, abonamenty na oglądanie tego gówna w TV też nie tańsze niż przed laty, sponsorów sporo. Nie wiem, czy nie powinni się wreszcie od tego wszyscy odwrócić, aby nastąpiła nareszcie zmiana myślenia... na każdym polu.
Przeraża to, że kiedyś odpadanie z Cementarnicą Skopje (bodaj GKS Katowice) traktowane było jako wypadek przy pracy. Dziś wypadkiem przy pracy jest ogranie kogoś z ligi lepszej od polskiej - dajmy na to duńskiej - a normą stają się wtopy z cieniasami z Kaukazu i innych podobnych.