Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9343
Stary 17.08.2018, 14:37
to, że zobaczyliśmy wczoraj największą żenade w polskiej piłco zostało odmienione przez wszystkie przypadki.

Teraz pytanie - co dalej ...?
standardowym przykładem są.Niemcy, które po katastrofie na Euro 2000 zmieniły podejście do szkolenia i całej piłki. No to My jesteśmy w podobnej sytuacji. Reprezentacja posypała się jak domek z kart a kluby z pucharów odpadły najwcześniej w naszej historii.

Potrzebny jest reset całego naszego futbolu.

Od młodzika po juniora. Od B klasy do Ekstraklasy. Od trenerów po sędziów i działaczy.

Zaorać i wymyślić od nowa. Tylko czy jest ktoś taki w polskiej piłce kto ma na to pomysł i czy ma jaja żeby to zrobić.
Bo jak nie to widzimy się w tym temacie za rok. Pewnie nawet niecały ...
Odpowiedz cytując