|
to, że zobaczyliśmy wczoraj największą żenade w polskiej piłco zostało odmienione przez wszystkie przypadki.
Teraz pytanie - co dalej ...?
standardowym przykładem są.Niemcy, które po katastrofie na Euro 2000 zmieniły podejście do szkolenia i całej piłki. No to My jesteśmy w podobnej sytuacji. Reprezentacja posypała się jak domek z kart a kluby z pucharów odpadły najwcześniej w naszej historii.
Potrzebny jest reset całego naszego futbolu.
Od młodzika po juniora. Od B klasy do Ekstraklasy. Od trenerów po sędziów i działaczy.
Zaorać i wymyślić od nowa. Tylko czy jest ktoś taki w polskiej piłce kto ma na to pomysł i czy ma jaja żeby to zrobić.
Bo jak nie to widzimy się w tym temacie za rok. Pewnie nawet niecały ...
|