wolfy napisał(a):

...
P.S. A Ondraszek może być królem strzelców. Nie dlatego bo jest dobry, ale ma motywacje a liga jest półamatorska. Jak mógł Demjan, to każdy może. Przy nim Kobra to właściwie technik...
...
|
Raczej niewielkie szanse i nie dlatego, że będzie tylko do końca roku.