Żuraw91 napisał(a):

...
Fakty są takie, że Legia może sobie przebierać w naszym składzie jak w sklepie. ...
|
Jak wtopi w Luksemburgu lub z Cluj (jeśli przejdzie Luxów) to będzie miała większe problemy finansowe niż my. Carlitos był super opcją na wyprzedaży. Ale na razie wszyscy wiedzą, że L mocno jest pod kreską.
Więc "przebieranie" to już przeszłość.