sixtus napisał(a):

Chyba nie w tym okienku transferowym, po finalizacji największego transferu gotówkowego ostatnich lat Stadionu Miejskiego nie mamy już chyba środków przez najbliższy czas na "tanie transfery". Nasza półka to cenowa to młodzi zawodnicy 2. ligi, 3. ligi, 4. ligi, którzy mają potencjał i w rok, dwa staną się wzmocnieniem pierwszego zespołu.
Jak ktoś idzie na jakiś mecz i widzi sensownego gracza, to może warto w tym dziale dać "cynk".