Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 15.08.2018, 08:34
Okiem eksperta

"Amica będzie po meczu w LE i nie zdążą się zregenerować, więc niektórzy będą oddychać rękawami mam nadzieję,że będą się ruszali jak wóz z węglem, a Wisełka wykorzysta to i wygra 0-1"
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując