Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.08.2018, 07:42
A mój typ - jeśli jutro nie będzie dogrywki i wypompowania się to w niedzielę będzie nam bardzo ciężko cokolwiek ugrać.
Odpowiedz cytując