Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
Od: 03.2018
Offline
#
13447
14.08.2018, 22:19
arti
napisał(a):
i co z tego dobrego dla nas?
Jak rapował wiele lat temu Sokół "Zabrac innym, zamiast starac się miec więcej"
kompleksy chociaż nie wiem skąd one się biorą ..
Sylwus1988
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sylwus1988
Znajdź inne posty napisane przez Sylwus1988