komentarz mial byc lekko zartobliwy oczywiscie
Nie mniej jednak chcialem poruszyc sprawy tego, ze o meczach Wisly w Krakowie jest malo... czasem nawet bardzo malo.
Sam mieszkam w Liverpool i o ulotki, reklamy, flagi itp. sie doslownie potykam. Co chwile jakas informacja kiedy mecz, z kim i za ile.