|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline
|
#11

14.08.2018, 11:47
|
Karherop napisał(a): 
Myślę, że bez względu na ten wynik 15 tys z Górnikiem jest możliwe. Wakacje się kończą, termin sobotni, rywal wyzszej klasy niż Miedz czy Płock.
Ważne dla mnie aby Stolarczyk podążał wytyczonym szlakiem. Tak jak pisałem wczesniej, ugrajmy remis po dobrej grze i to już bedzie sukces
|
To będzie sukces.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|