Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.08.2018, 11:47
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że bez względu na ten wynik 15 tys z Górnikiem jest możliwe. Wakacje się kończą, termin sobotni, rywal wyzszej klasy niż Miedz czy Płock.
Ważne dla mnie aby Stolarczyk podążał wytyczonym szlakiem. Tak jak pisałem wczesniej, ugrajmy remis po dobrej grze i to już bedzie sukces
To będzie sukces.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując