Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 14.08.2018, 10:38
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Psycholowi chodziło o to, że w razie wygranej w Poznaniu - frekwencja skoczy do góry na kolejnym meczu z Kurnikiem Zawsze
Niech może sam powie co się stanie, bo też mnie zastanowiło ostatnie zdanie...

Nie wiem czy to wiele zmieni w kwestii frekwencji. Na taki zryw pod wplywem dobrego jednego wyniku zaareaguje +/- 500 osób.

A tak czy siak, ja obstawiam że nie damy rady wygrać w Poznaniu, a remis wezmę w ciemno. Gra jest dobra, ale Lech jest w dużym gazie.
Odpowiedz cytując