Temat
:
Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
209
13.08.2018, 14:49
paralaksa
napisał(a):
Moim zdaniem kibice powinni okazac jakies wsparcie Imazowi. Jesus stara sie, biega, wypracowuje sytuacje, strzela i widac ze posiada umiejetnosci... no brak jedynie skutecznosci. To samo tyczy sie Wojtkowskiego.
Jesli psychicznie sie podbuduja to beda z nich ludzie (czego nie mozna powiedziec o Boguskim)
z Wisla Plock : 60% posiadania pilki / 18 syt. bramkowych
z Jagiellonia : 53% / 10
z Miedzia 57% / 15
z Arka 60% / 23!!!!
Biorac pod uwage potencjal naszej druzyny wyglada to wrecz imponujaco, za co nalezy sie szacunek Stolarowi
ps. btw 66 syt bramkowych i tylko 3 bramki
Zgadzam się co do Imaza.
Masz może jakieś źródło tych statystyk? Chciałbym zobaczyć jak to wyglada u innych ekip.
filemon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filemon
Znajdź inne posty napisane przez filemon