|
Mi brakuje wsparcia z trybun w ogole... Bo wpominane są tylko Legendy, a mi się marzy że jak np. Imaz zmaści sete to go wspomóc nawet jak s.......i 3 sety bo moze właśnie już przy pierwszym strzale jak by z trybun poszło w stronę Iamaza "Vamos Imaz" to by mu pomogło co za tym idzie strzelił by kolejne super okazje które świetnie wychodzi ale nie strzela.
|