|
Trzeba być idiotą,żeby dopisywać do budżetu pieniądze z LE. Szczególnie,że mieli nauczkę w poprzednim roku,że faza grupowa LE,nie jest niczym pewnym.Zatrudnienie tego Portugalczyka,można zrozumieć.Mają zdecydowanie więcej do zyskania niz stracenia.Powiększenie długów o jego kontrakt nie zrobi dużej różnicy.Natomiast pozytywny efekt może być taki,że jak w rewanżu z Luksemburczykami, zagrają tak jak na Słowacji,to awans mają pewnym.W dwumeczu z Rumunami,Legia może być już inną drużyną niż obecnie.
|