|
Jeszcze nie zaczeli budować. Ogłosili przetarg w kwietniu ale nie mogę znaleźć informacji czy wybrali wykonawcę.
Wg planów z tamtego roku za miesiąc powinna ruszyć budowa.
Wyobrażam sobie że może się ona opóźnić jak nie awansują do LE i będą mieli pokaźną dziure do zasypania.
|