Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1935
Stary 13.08.2018, 13:29
Jeszcze nie zaczeli budować. Ogłosili przetarg w kwietniu ale nie mogę znaleźć informacji czy wybrali wykonawcę.
Wg planów z tamtego roku za miesiąc powinna ruszyć budowa.
Wyobrażam sobie że może się ona opóźnić jak nie awansują do LE i będą mieli pokaźną dziure do zasypania.
Odpowiedz cytując