|
Warunki też były ciężkie, zwłaszcza przy strzałach bez przyjęcia. Łatwiej się obciąć (a czasem siądzie jak Ondraszkowi).
Zgadzam się jednak że trochę w tym pecha a sporo - braku umiejętności. Ale wiemy panowie jak jest budowana nasza kadra.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|