|
Jestem za. Wygląda ze potrzebuje wsparcia, jakiegoś pozytywnego impulsu. A jeśli już się odblokuje to powinniśmy jescze chwile skasować jego nazwisko, myślę se tyle jesteśmy w stanie zrobić. Niech wie że jest jednym z nas (zwlaszcza po tym co.zrobił na kałuży )
|