Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1930
Stary 13.08.2018, 10:35
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Chodzi mi bardziej o cytat z tekstu "Wydaje się, że z Legią jest trochę jak z potężnymi bankami – jest za duża, aby upaść. W Warszawie jest tak dużo firm, jest też tak dużo majętnych kibiców, lub też po prostu ludzi, którzy chętnie ociepliliby swój wizerunek, że udałoby się uchronić Legię przed katastroficznym scenariuszem." - u nas podobnie myślano, o mitycznym kręgu krakowskich przedsiębiorców gotowych przejąc klub itd.
Nie łudziłbym się, że biznes krakowski = biznes warszawski. To inny światek, inne pieniądze i na pewno nie taki beton jak w Krakowie. Ale kłopoty Legii zawsze będą cieszyć.
Odpowiedz cytując