Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

i po co ten sarkazm ?
biorąc pod uwage okoliczności , jak i pułap oczekiwań , p. Maciej naprawde mega pozytywnie zaskoczył
za rządów TS-u :
Stolar > Kiko > Wdowczyk > Carillo
|
3 m 1.33pkt>38 1.42>29 1.69 > 16 1.50
No fajnie znowu ocenianie wkładu wniosionego przez trenera po paru meczach.Czy trener Stolarczyk gra młodzieżą?nie.Czy przepracował sam przynajmniej połowe sezonu?nie.Zaraz zaangażowanie może się skończyć z masy powodów i tyle będzie z jecho chwalenia.Wisła gra obecnie z dużym zaangażowaniem i jej gra może się podobać ale trzeba sobie zadać pytanie czy to wybiegane to zasługa obecnego sztabu czy po prostu w przerwie zimowej(która jest zdecydowanie dłuższa) organizmy zostały na tyle dobrze przygotowane do wysiłku aby dalej dobrxe funkcjonować.Weźcie się chociaż 1 raz wstrzymajcie z ocenianiem trenera,tak samo było za Kiko,Wdowczyka i Carillo-zachwycanie się na jaki to świetny trener a koniec ten sam.
Z racji doświadczenia obecnego trenera na stołku dyrektora oraz niewątpliwych sukcesów na tle wprowadzania do klubu polityki stawiania na młodych zawodników mam
nadzieje ,że ten pomysł wypali.Jednak na 1 ocene trenera to przyjdzie czas po zdecydowanie większej dawce meczów.