|
Jeśli chodzi o mnie to prezesem powinna zostać osoba ktora ma dobre kontakty w magistacie i jest znana na krakowskich "salonach". Od codziennego zarządzania klubem są menadzerowie i pracownicy sredniego szczebla o których często zapominamy, krytykując obecne władze. Prezes powinien głównie odpowiadać za strategie klubu i reprezentowac go na zewnątrz.
|