IncognitoTSW napisał(a):

|
4 mecze, 1 zwycięstwo z beniaminkiem. Już peany
|
Gramy ładną, a przede wszystkim dobrą piłkę, po trenerze widać, że ma głowę na karku. Myślę, że zrealizuje cel, czyli spokojne utrzymanie. Jak dla mnie to dużo.
Ten optymizm wynika też z oczekiwań. Wszyscy byli do tego angażu nastawieni sceptycznie, niektórzy lamentowali, a tymczasem jest naprawdę przyzwoicie. Automatycznie Stolarczyk jest oceniany dobrze.
Jak będzie, czas pokaże. No, ale to jak z każdym trenerem.