Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 11.08.2018, 16:18
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
4 mecze, 1 zwycięstwo z beniaminkiem. Już peany
Gramy ładną, a przede wszystkim dobrą piłkę, po trenerze widać, że ma głowę na karku. Myślę, że zrealizuje cel, czyli spokojne utrzymanie. Jak dla mnie to dużo.

Ten optymizm wynika też z oczekiwań. Wszyscy byli do tego angażu nastawieni sceptycznie, niektórzy lamentowali, a tymczasem jest naprawdę przyzwoicie. Automatycznie Stolarczyk jest oceniany dobrze.

Jak będzie, czas pokaże. No, ale to jak z każdym trenerem.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując