IncognitoTSW napisał(a):

|
4 mecze, 1 zwycięstwo z beniaminkiem. Już peany
|
Czy to wina trenera, ze profesjonalni pilkarze stwarzajac 20 sytuacji bramkowych w meczu wykorzystuja tylko jedna? To kwestia szczescia lub chwilowej niedyspozycji technicznej. Przy odrobinie szczescia bylyby 3 zwyciestwa i remis w Bialymstoku.
Gra druzyny jak najbardziej na plus. Pamietajmy, ze w tym sezonie nie gramy o puchary, bardziej liczy sie budowanie druzyny od podstaw i tworzenie wlasnego stylu oraz powtarzalnosci - to wychodzi (jak narazie) Stolarczykowi az za dobrze
