Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 11.08.2018, 15:20
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Ok, możesz mnie uważać za kogo chcesz, takie prawa forum. Ja opinię o Tobie pozostawię dla siebie.
Ty coś wiesz, ja coś wiem, zobaczymy kto miał lepsze informacje. Mam nadzieję, że będziesz to Ty, ale szczerze mocno wątpię. Pożyjemy, zobaczymy, w każdym razie już niedługo.

Tylko nie nadużywaj moich słów - napisałem, że z Górnikiem mecz o życie ze względów, które szeroko opisałem. Tyle w temacie.
Za nikogo Cię nie uważam, tylko jestem sceptyczny. Dziwi Cię to?
A frekwencji 20 tys. nie będzie poza kilkoma hitami w sezonie. Górnik nie ma tu nic do rzeczy. Jak dobijemy do 14 tys. we wrześniu/październiku (studenci) to już będzie dobrze.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując