|
Wiadomo ze piłkarsko wiele krajów nas dogoniło i wyprzedziło ale ilosc wpadek jak na taka lig i kraj jest kompromitująca.
Zbudowanie klubu który potrafi fizycznie i taktycznie i kadrowo powalczyć w pucharach to nie jest cos nie do ogarnięcia tylko u nas panuje taka amatorka w tej lidze.
Powiedzcie mi co takiego wielkiego pokazała ta Trnava czy Trencin Wisła dziś przy wszystkich swoich problemach powinna z nimi powalczyć nimi jak równy z równym.
Żenada poza Jaga w tym roku.
|