Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 11.08.2018, 14:03
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Styl gry Wisły może się naprawdę podobać (jak z Moskala), wyniki są póki co mocno średnie (jak za Moskala). Kredyt zaufania Stolarczyk ma raczej duży, przy utrzymaniu należałoby mu zapewnić chociaż dwa wzmocnienia w ofensywie (czyli graczy, którzy z marszu wywrą presję/zabiorą miejsce w składzie naszym graczom ofensywnym) i dać spokojnie popracować kolejny sezon.
Jeżeli Sarapata uczy się na błędach, to klub zapewnić powinien Stolarczykowi przede wszystkim miejsce pracy. Tj. prowadzić taką politykę kadrową, która nie nadwyręży budżetu i nie doprowadzi do bankructwa. Niestety, takie realia. Można próbować wyciągać takich gości jak Kort - pytanie, ile on zarabia.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując